Nr 01  Pokój 2. osobowy     
   KOMW Pokoj 01 nr  Poziom -1. Studio 2. pokojowe w cenie pokoju 2 osobowego, z łazienką, łóżkiem typu two singles/double, rozkładaną kanapą, fotelem. Pokój bez barier – wjazd z parkingu specjalną pochylnią, łazienka - kabina prysznicowa bez progów, uchwyty na ścianach.  

Nr 02 Pokój 2. osobowy superior    
   KOMW Pokoj 02 nr Parter. Pokój 2. osobowy z łazienką, podwójnym łóżkiem, fotelem - dostawką. Wieczorem z dużego drewnianego tarasu można napawać się widokiem zachodu słońca.Ważniejsze wyposażenie: stolik do pracy, Tv-Sat (10 kanałów tv), telefon wewnętrzny (na życzenie wydzielona linia zewnętrzna)  

Nr 03 Studio 2. osobowe (2 pokoje)    
   KOMW Pokoj 03 nr Parter. Studio 2. pokojowe, z łazienkę, podwójnym łóżkiem, rozkładaną kanapą, fotelem. Widok z dużych, panoramicznych okien na Gubałówkę.  

Nr 04 Pokój 2. osobowy    
   KOMW Pokoj 04 nr

Parter.
Pokój 2. osobowy z łazienką, z podwójnym łóżkiem. Za oknem rozciąga się widok na południe, na Giewont.

 

Nr 05 Pokój 2. osobowy    
   KOMW Pokoj 05 nr

1. Piętro
Pokój 2. osobowy z łazienką, podwójnym łóżkiem.
Widok na zachód z pięknego drewnianego balkonu przedzielonego poręczą od pokoju nr 06. Idealny dla pary, która i tak zamknie balkon albo do wspólnej rezerwacji znajomych, którzy lubią pogwarzyć stojąc na balkonie i oglądając zachód Słońca.

 

Nr 06 Pokój 2. osobowy    
   KOMW Pokoj 06 nr

1. Piętro
Pokój 2. osobowy z łazienką, podwójnym łóżkiem, bardzo podobny do pokoju 05, ale jak każdy pokój w willi różni się co najmniej wyglądem łazienki.
Widok na zachód z pięknego drewnianego balkonu przedzielonego poręczą od pokoju nr 06 i 07. Idealny dla pary, która i tak zamknie balkon albo do wspólnej rezerwacji znajomych, którzy lubią pogwarzyć stojąc na balkonie i oglądając zachód Słońca.

 

Nr 07 Pokój 2. osobowy    
   KOMW Pokoj 07 nr

1. Piętro
Pokój 2. osobowy z łazienką, łóżkami pojedynczymi z możliwością ich zsunięcia, bardzo podobny do pokojów 05 i 06, ale jak każdy pokój w willi różni się co najmniej wyglądem łazienki.
Widok na zachód z pięknego drewnianego balkonu przedzielonego poręczą od pokoju nr 06. Idealny dla pary, która i tak zamknie balkon albo do wspólnej rezerwacji znajomych, którzy lubią pogwarzyć stojąc na balkonie i oglądając zachód Słońca.

 

Nr 08 Pokój 2. osobowy superior    
   KOMW Pokoj 08 nr

1. Piętro
Pokój 2. osobowy z łazienką z oknem, łóżkiem małżeńskim. Poprzez obszerny drewniany, samodzielny balkon rozpościera się z jednej strony widok na Kasprowy Wierch. Możemy kontemplować go siedząc przy stoliku do pracy, lub wyjść na balkon i wdychać zapach rosnącego na wyciągnięcie dłoni olbrzymiego świerku. Pokój jest idealny dla osób ceniących przestrzeń i intymność. Wejście do pokoju jest w samym końcu korytarza.

 

Nr 09 Studio 2. osobowe (2 pokoje)    
   KOMW Pokoj 09 nr

1. Piętro
Studio luksusowe 2. pokojowe, z łazienką, podwójnym łóżkiem, rozkładaną kanapą i fotelem. Na bardzo duży, drewniany balkon prowadzą niezależne wejścia z obu pokoi. Widok na zachód. Studio ma bardzo symetryczne wnętrze, jasno podzielona przestrzeń. Wnętrze pełne spokoju.

 

Nr 10 Studio 2. osobowe Lux (2 pokoje)    
   KOMW Pokoj 10 nr

1. Piętro "Pokój nowożeńców"
Studio luksusowe, 2. pokojowe, z łazienką , podwójnym łóżkiem, rozkładaną kanapą i fotelem. Studio tchnie duchem gór i góralskiej ręcznej roboty. Dużo drewnianych rzeźbionych elementów dających wrażenie wnętrza bardzo przytulnego, ale z charakterem. Potężna drewniana konstrukcja domu widoczna jest w pełnej krasie. To nie żadna atrapa lecz lite drewno przysposobione dla potrzeb człowieka przez cieśli-artystów.

 

Nr 11 Studio 2. osobowe (2 pokoje)    
   KOMW Pokoj 11 nr

1. Piętro
Studio luksusowe, 2. pokojowe, z łazienką, podwójnym łóżkiem, rozkładaną kanapą i fotelem. Z balkonu rozciąga się widok na Gubałówkę. Przestronność i spokój to cecha tego wnętrza.

 

Nr 12 Studio 2. osobowe (2 pokoje)    
   KOMW Pokoj 12 nr

Poddasze.
Studio luksusowe, 2. pokojowe, z łazienką, podwójnym łóżkiem, rozkładaną kanapą i fotelem-dostawką. Największe studio dające wrażenie dużego mieszkania, bardzo funkcjonalnego - osobny kącik jadalny ze stołem, przestronny hol.

 

Nr 14 Pokój 2. osobowy superior    
   KOMW Pokoj 14 nr

Poddasze.
Pokój 2. osobowy z łazienką, podwójnym łóżkiem. Pokój bardzo doświetlony dodatkowym niezwykłym bo trójkątnym oknem pod sufitem, bardzo ciepł³e przytulne wnętrze dla pary.

 

Nr 15 Studio 2.osobowe (2 pokoje) Cena pokoju od minimum 365,00 PLN  
   KOMW Pokoj 15 nr

Poddasze.
Studio luksusowe 2.pokojowe, z łazienką, podwójnym łóżkiem, rozkładaną kanapą i fotelem-dostawką. Osobna sypialnia dla dzieci i salon dla rodziców. Pełna intymność dla każdego mieszkańca.